Detektívna hádanka

Tentokrát sme si pre vás pripravili detektívnu hádanku v ktorej si môžete preskúšať vašu dedukciu a logické uvažovanie. Dokážete prísť na to, podľa čoho usvedčila polícia vraha?

Policajná hádanka znie takto:

Muž zavraždil svoju manželku v ich vlastnom aute. Zbavil sa všetkých dôkazov a odtlačkov prstov a telo vyhodil na ceste v lese. Vražednú zbraň hodil z útesu a  pokojne odišiel domov. Po pár hodinách mu doma zazvoní telefón z ktorého sa ozve polícia: „Našli sme telo vašej ženy, prosím, dostavte sa čo najskôr na miesto činu…“. 

Muž zahrá vydeseného manžela, odpovie, že za pár minút dorazí a položí telefón. Keď príde na miesto činu polícia ho okamžite zatkne.
Ako polícia vedela, že vrahom je manžel?

[read more=”Odpoveď” less=”Skryť odpoveď”] [sociallocker id=542]

Ak ste ju dokázali vyriešiť sami, určite ste si všimli rozhodujúci detail – polícia totiž neprezradila miesto činu. Vrah sa na to miesto v rozhovore neopýtal a napriek tomu presne vedel kam má prísť. Tým sa manžel sám usvedčil a polícia okamžite vedela, že vrahom musí byť jedine on.

[/sociallocker] [/read]


Warning: A non-numeric value encountered in /nfsmnt/hosting2_2/3/5/353d4bed-436e-4016-86f9-de764e05d51c/palivamto.sk/web/wp-content/themes/IonMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 353