Solitaire online

Táto kartová hra je určená pre jedného hráča, odkiaľ má aj pomenovanie Solitér – samotár. Má upokojujúci charakter, avšak vyžaduje dobrú pozornosť. Dokážete pri nej príjemne tráviť čas a zároveň si zľahka trénovať pozornosť a pamäť. Môžete si ju zahrať sami doma so žolíkovými kartami, alebo tu u nás online. Na hrací stôl vykladáte karty obrázkom nahor a podľa určitých pravidiel s roztrieďujú, preskupujú, prekladajú. Existuje veľké množstvo variant, my vám prinášame klasickú verziu hry Solitaire.

UPOZORNENIE: Ak vlastníte Iphone, nepôjde vám otvoriť hru v režime celé okno, keďže Iphone v súčasnosti nepodporuje formát HTML5

Ako hrať Solitaire online? Pravidlá hry.

zahrajte si túto skvelú kartovú hru online

Na hracej ploche máte zoradené karty, ktoré môžete presúvať z jednotlivých stĺpcov na iné. Z každého stĺpca môže presunúť jednu, alebo viacero kariet, pričom platí, že karty sa musia striedať vo farbách červenej a čiernej a čísla musia nadväzovať. (napr. 10, 9, 8,…) Na prázdne políčko môže ísť jedine kráľ.

Cieľom kartovej hry solitaire je zoradiť všetky štyri farby do postupnosti od Esa ( číslo 1 ) až po kartu kráľa. Ak to dokážete, vyhrali ste.

Logické hry

Páčil sa vám solitaire online? Pokiaľ si radi trénujete pamäť, logické uvažovanie a chcete sa pri tom zabaviť, pripravili sme pre vás výber logických hier. Prezrite si kategóriu a vyberte si hru podľa vašich predstáv.

ODPORÚČANÉ